Marcin Duszek | Poseł Duszek otworzył biuro w Międzyrzecu Podlaskim
16423
post-template-default,single,single-post,postid-16423,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Poseł Duszek otworzył biuro w Międzyrzecu Podlaskim

Poseł Duszek otworzył biuro w Międzyrzecu Podlaskim

W uroczystości otwarcia biura uczestniczyli reprezentanci międzyrzeckiego duchowieństwa oraz sympatycy PiS. Obecny był diecezjalny duszpasterz ludzi pracy ks. Stanisław Chodźko, senator Grzegorz Bierecki oraz przewodniczący sejmiku wojewódzkiego Przemysław Litwiniuk.

Biuro mieści się przy Placu Zbawiciela, na ulicy Lubelskiej 4a. Jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 11-16 (telefon: 530 002 303). Dyrektorem biura jest Sławomir Bogucki.

– Nawiązałem współpracę z kancelarią adwokacką Stanisława Gerlacha, dzięki temu po wcześniejszej konsultacji w biurze poselskim, zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad prawników – informuje poseł Duszek.

Marcin Duszek został posłem po jesiennych wyborach samorządowych. W sejmie zastąpił posła Jerzego Rębka, który wygrał wybory na burmistrza Radzynia Podlaskiego. W wyborach parlamentarnych 2011 roku Duszek otrzymał kolejny po Rębku wynik. Poparło go 5226 wyborców.

 

 

Źródło: miedyrzec.info