Marcin Duszek | Konferencja prasowa posła Marcina Duszka
16442
post-template-default,single,single-post,postid-16442,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Konferencja prasowa posła Marcina Duszka

Konferencja prasowa posła Marcina Duszka

3 marca 2015 r. w biurze poselskim posła na sejm RP Marcina Kamila Duszka, znajdującym się w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, odbyła się konferencja prasowa na temat programu wyborczego kandydata na prezydenta RP Andrzeja Sebastiana Dudy. W konferencji uczestniczyli członkowie i sympatycy Prawo i Sprawiedliwość z miasta Radzyń Podlaski oraz powiatu radzyńskiego; między innymi: Przewodniczący Rady Miasta, Wójt Gminy Radzyń, Prezes Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych, radni miejscy, radni powiatowi, dyrektorzy biur poselskiego i senatorskiego oraz poseł Marcin Duszek.

Na zaproszenie posła przybyła grupa inicjatywna z Centrum Społecznej Demokracji w Warszawie, którzy przedstawili list intencyjny w spawie Projektu Akademii Społecznego Demokraty.

Poseł Marcin Kamil Duszek szczegółowo przedstawił program wyborczy kandydata na prezydenta RP pana Andrzeja Sebastiana Dudy, po czym odpowiadał na pytania przedstawicieli mediów i zgromadzonych.

 

DSCN43091