Marcin Duszek | Pectus zagra dla chorej dziewczynki
16461
post-template-default,single,single-post,postid-16461,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pectus zagra dla chorej dziewczynki

Pectus zagra dla chorej dziewczynki

Koncert na rzecz Natali Połynko odbędzie się 13 grudnia w hali AWF w Białej Podlaskiej. Oprócz gwiazdy wieczoru, czyli grupy Pectus, odbędzie się pokaz taneczny i pokaz grupy gimnastyków.

Natalka Połynko z Piszczaca urodziła się tylko z prawą komorą serca. Przeszła już dwie bardzo skomplikowane operacje. W lutym ma wyznaczony termin kolejnej, ale ostatniej już operacji serca, która odbędzie się w Monachium. Na to potrzebne są pieniądze, ok. 85 tys. zł. Rodziców Natalki nie stać na taką operację, dlatego zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogą rzucić „grosz” na ratowanie niespełna trzy letniej dziewczynki.
W związku z tym rodzice Natalki z wielką pomocą Marcina Duszka, radnego powiatu bialskiego oraz studentów AWF zorganizowali koncert. Uroczystość odbędzie się 13 grudnia w hali AWF-u w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej, o godz. 16.00. Koszt biletów to 20 zł. Studenci będą organizowali przedsprzedaż „wejściówek” w Białej Podlaskiej przy Placu Wolności. Część atrakcji przygotowali studenci AWF. Wystąpią zespoły: Mega Dance, Grove Dance Group (formacja taneczna), B- boys – pokaz tańca breakdance, pokaz umiejętności grupy gimnastyków. Wystąpi także Kapela Podlaska z Siemiatycz. O 17:30 radny powiatu Marcin Duszek wraz z posłem Tadeuszem Sławeckim przeprowadzą aukcję charytatywną. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus.
Wspólnie z rodzicami zapraszamy wszystkich Państwa na tą uroczystość. Przychodząc na koncert możemy uratować „serduszko” Natalki Połynko.

Na zdjęciu Natalka Połynko z aktorem Dariuszem Kowalskim

 

Źródło: E-wspólnota.pl