Marcin Duszek | Wspólnie lobbują o nowe inwestycje
16797
post-template-default,single,single-post,postid-16797,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Wspólnie lobbują o nowe inwestycje

Wspólnie lobbują o nowe inwestycje

W urzędzie miasta Biała Podlaska spotkali się parlamentarzyści z naszego regionu. Wspólnie podpisali stanowisko w sprawie wschodniej obwodnicy miasta i ulicy Warszawskiej.

– Udało mi się zaprosić wszystkich parlamentarzystów do miasta i bardzo się cieszę wspólnie, ponad podziałami uda nam się zawalczyć o ulicę Warszawską i wschodnią obwodnicę miasta. Bardzo się cieszę, że zarówno radni, jak i parlamentarzyści czują potrzebę, aby wspomagać mieszkańców Białej Podlaskiej w walce o te pieniądze unijne – wprowadził prezydent Dariusz Stefaniuk.

Parlamentarzyści zwracają się do Zarządu Województwa Lubelskiego o uwzględnienie w Regionalnym Planie Transportowym oraz wpisanie na listę przedsięwzięć o priorytetowym znaczeniu dla realizacji celów Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Stanowisko podpisali posłowie Adam Abramowicz, Franciszek Jerzy Stefaniuk, Marcin Kamil Duszek, Stanisław Żmijan oraz senator Grzegorz Bierecki.

 

Źródło: Biała24.pl

Czytaj również na: Bialapodlaska.pl