Marcin Duszek | Wysłaliśmy naszych do boju w Nowym Tomyślu!
16817
post-template-default,single,single-post,postid-16817,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Wysłaliśmy naszych do boju w Nowym Tomyślu!

Wysłaliśmy naszych do boju w Nowym Tomyślu!

Gości na odprawie było wielu. Urszula Adamiak prezes Komunalnika; posłowie Franciszek Jerzy Stefaniuk i Marcin Duszek, wójt Białej Podlaskiej Wiesław Panasiuk i jego zastępca Adam Olesiejuk, Artur Zaborowski dyrektor Komunalnika, Alicja Łagowska radna Miasta Biała Podlaska, Mariusz Kiczyński leśnik, radny Powiatu Bialskiego. Wszyscu oni przybyli na prezentację pracy Marcina i Katarzyny Lubańskich z Fundacji Kreacja Magia Rąk.

Stół z papierowej wikliny w dniu 17 sierpnia wyjechał jako NASZ PRODUKT na III Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa w Nowym Tomyślu. Uczestniczyć będą w festiwalu przedstawiciele 64 państw. Kaśka i Marcin wyruszyli do Wielkopolski we czwartek 20 sierpnia.

 Reprezentujemy Polskę, nasz region Lubelski a w szczególności Miasto Biała Podlaska. Szkoda tylko ze nikt z Urzędu Miasta się nie pofatygował aby nas „odprawić”. Jednak jak to określił „nasz” prezydent Dariusz Stefaniuk – „on tego nie czuje”. Na odprawie nie było też dyrektor Bialskie Centrum Kultury, ona również była zaproszona. Zabrakło nawet zwykłego pracownika, reprezentanta bialskiej kultury. Tym bardziej serdecznie dziękujemy Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu Komunalnik za udostępnianie lokalu. Wszystkim nam kibicującym dziękujemy i prosimy trzymajcie za nas kciuki. Wrócimy tu i działamy dalej. Wszyscy. Razem. – mówi Marcin Lubański z Fundacji Kreacji Magia Rąk.

 

Źródło: Radiobiper.info